Президент проти передачі корпоративних прав

12 березня Конституційний Суд України розпочав розгляд справи за конституційним поданням президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) пункту 1 Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу Мінпромполітики повноважень з управління корпоративними правами держави стосовно деяких господарських товариств».

Це рішення, вважає автор клопотання, видано Кабінетом Міністрів України всупереч положенням Конституції України та Закону «Про управління об’єктами державної власності», що визначають правові основи управління об’єктами державної власності. Таке рішення, йдеться далі у поданні, приймається урядом лише за поданням Фонду державного майна. Всупереч цьому, уряд здійснив передачу повноважень Міністерству промислової політики України без участі Фонду державного майна України, чим, власне, й порушив Закон. Автор клопотання наполягає визнати це розпорядження Кабміну таким, що не відповідає Конституції України.

На засіданні були відсутні представник президента у Конституційному суді Марина Ставнійчук та постійний представник Верховної Ради в Конституційному Суді Анатолій Селіванов. Вів засідання голова КСУ А. Стрижак. Суддя-доповідач у справі Павло Ткачук.

У цій справі Конституційний Суд завершив усне слухання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для прийняття рішення.

На фото: Голова КСУ (на знімку праворуч) та його заступник В. Бринцев.

Следующая статья »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.