У Святошинському районі суд арештував наркоторговця

svyat sud

 
Святошинський районний суд арештував 34-річного киянина, який підозрюється у виготовленні та продажу наркотичних та психотропних речовин. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Святошинського району міста Києва.


Зловмисника було спіймано «на гарячому» у ході спільної операції працівників прокуратури та столичної міліції – він як раз збував свій «товар». Примітно, що і виробництво, і продаж наркотиків (метадон та амфетамін) відбувалося у маленькій однокімнатній квартирі.

Святошинський районний суд, зважаючи на принципову позицію прокуратури району, обрав міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Кримінальне провадження розслідується за ч.ч.1, 2 ст.307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Святошинського району.

Досудове слідство триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.