Повноваження Верховного суду України можуть розширити

verh sud

 
Розширення повноважень Верховного суду України у сфері забезпечення єдності судової практики усуне прогалини в чинному законодавстві та буде свідчити про виконання Україною заходів загального характеру для забезпечення особі доступу до суду, гарантованого статтею 55 Конституції.


Про це заявила народний депутат від «УДАРу» Наталія Агафонова під час круглого столу «Вплив реформи судової влади України на забезпечення єдності судової практики», організованого Верховним судом України, повідомляють «Конфлікти і закони».

Агафонова наголосила, що єдність судової практики є фундаментальною запорукою довіри громадян до судової влади і саме завдяки забезпеченню єдності судової практики реалізується конституційний принцип рівності всіх громадян перед законом і судом.

«Сьогодні основним завданням Верховного суду України повинно бути не стільки виправлення судових помилок, допущених у конкретних справах, скільки забезпечення єдності судової практики для прогнозованості судових рішень і стабільності правового регулювання», - зазначила представниця «УДАРу».

Народний депутат впевнена, що повноваження Верховного суду України повинні бути розширені. «Це потрібно зробити, аби вищий судовий орган в системі судів загальної юрисдикції володів усіма механізмами, необхідними для ефективного забезпечення єдності судової практики», - зауважила Наталія Агафонова.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.