​Винуватець ДТП, в якій загинуло дві людини, проведе за гратами 5 років

Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, установлено, що у вересні 2014 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не впоравшись з керуванням, водій зіткннувся з двома іншими автівками. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двоє чоловіків загинули на місці події.


Дії водія-правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчиненні ДТП та засудив до умовного покарання.

Не погоджуючись із м’яким вироком, прокуратура оскаржила його до суду апеляційної інстанції.

Завдяки принциповій позиції прокурора, винуватець смертельної ДТП проведе за гратами 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Фото з архіву



Коментарі

  +0 #1 Арканар 30 нояб. 2016 г., 09:23:37
А кто таков? Почему нет имени? Справедливый суд, ничего не скажешь по 2,5 года за жизнь...Негодяи..

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.