​Винуватець ДТП, в якій загинуло дві людини, проведе за гратами 5 років

Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Київської області, установлено, що у вересні 2014 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не впоравшись з керуванням, водій зіткннувся з двома іншими автівками. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двоє чоловіків загинули на місці події.


Дії водія-правопорушника кваліфіковано за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчиненні ДТП та засудив до умовного покарання.

Не погоджуючись із м’яким вироком, прокуратура оскаржила його до суду апеляційної інстанції.

Завдяки принциповій позиції прокурора, винуватець смертельної ДТП проведе за гратами 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Фото з архіву



Коментарі

  +0 #1 Арканар 30 нояб. 2016 г., 09:23:37
А кто таков? Почему нет имени? Справедливый суд, ничего не скажешь по 2,5 года за жизнь...Негодяи..

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.