Прокуратура через суд стягнула зі столичного банку 228 млн грн кредитного боргу

gosp sud

 
За втручання прокуратури столиці Господарський суд Києва стягнув зі столичного комерційного банку 228 млн гривень кредитного боргу. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2008 році між банком та державною іпотечною установою було укладено кредитний договір рефінансування, за яким банку було надано кредит у сумі 700 млн гривень.

Прокурорська перевірка засвідчила, що комерційна установа мала повернути кредитні кошти у 2009 році. Незважаючи на це, банк ще 4 роки продовжував незаконно користуватись грошима, внаслідок чого і виникла багатомільйонна заборгованість.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратура столиці звернулась до суду з позовом про стягнення з банку відсотків за користування коштами, сума яких складає понад 228 млн гривень.

Суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.



Коментарі

  +0 #1 САНЯ 13 авг. 2014 г., 18:56:17
ТЕПЕР ЧЕКАЙТЕ ЩЕ 40 РОКІВ НА ПОВЕРНЕННЯ СВЕРХ ПРИБИЛІ

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.