Восторжествует ли Верховенство права? Обращение к судьям

obraschenie sidorenko

 
Люстрации судей – не произошло. Все также судьи не вершат справедливость и не руководствуются законом, а пытаются защищать интересы того, кто либо дал распоряжение, либо – заплатил, либо оказал давление, потому что сам является судьей.


В Украине судьи – самые привилегированные личности, не боящиеся понести ответственность за то, что приняли неправомерное решение. Стране не хватает законопроекта, согласно которого все судьи, чьи дела были рассмотрены в ЕСПЧ и по ним вынесен оправдательный приговор, вышвыривались бы из системы без льгот и права работать в судебной практике. Пока такого закона нет, но есть надежда, что и в Украине произойдут изменения, а судьи вспомнят, что право, это, в первую очередь, постановление законности и объективности рассмотрения любого дела.

На это рассчитывает и Людмила Михайловна Сидоренко, попавшая в нелегкую ситуацию, что и вынудило ее сделать обращение к судьям Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.