Суд продовжив арешт обвинувачених у масових заворушеннях в Одесі 2 травня

pogar odessa

 
Малиновський районний суд Одеси продовжив на 60 діб арешт групи підсудних, обвинувачених у причетності до масових безладів в місті 2 травня 2014. Таким чином було задоволено клопотання державного обвинувачення, повідомляє Укрінформ.


На попередньому, січневому засіданні, колегія суддів визнала мотивованими доводи прокурора Олександра Шевченко, який просив залишити на 60 діб під вартою 10 підсудних у справі про масові заворушення в місті, що відбулися 2 травня 2014 року.

Слухання кримінальної справи щодо осіб, яких прокуратура звинувачує у масових заворушеннях, що призвели до загибелі людей, почалося в листопаді в Приморському райсуді Одеси. Всього у кримінальному провадженні фігурують 24 людини - громадяни України, Росії та Білорусі.

Нагадаємо, 2 травня 2014 при пожежі в будівлі Будинку профспілок в Одесі загинули десятки учасників «антимайдану». За останніми даними, жертвами пожежі стали 48 осіб, 214 постраждали.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.