Прокуратура через суд домоглася повернення у власність киян земельної ділянки у Шевченківському районі

gosp sud

 
Господарський суд міста Києва підтримав позицію столичної прокуратури та зобов’язав приватне товариство повернути столичній громаді земельну ділянку на вулиці Овруцькій вартістю понад 700 тис. гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Вказану землю площею 0,2 га Київрада у 2005 році передала в оренду приватній структурі для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного будинку з соціальною сферою. Проте з’ясувалося, що всупереч умов договору будівництво на ділянці так і не було розпочато.

Крім того, термін дії договору закінчився ще у 2012 році, проте товариство й досі продовжує користуватись землею.

Оскільки невиконання товариством вимог земельного законодавства та умов договору оренди порушує інтереси територіальної громади, прокурор звернувся до суду з вимогою повернути земельну ділянку, привівши її у належний стан.

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.