У державну власність повернуто мисливські угіддя площею майже 13 тисяч га

kiev ap gospsud

 
Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Київської області щодо повернення з незаконного користування у державну власність мисливських угідь загальною площею 12,8 тисяч га в межах Бородянського та Києво-Святошинського районів.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Як вже повідомлялось, у 2013 році Київська обласна рада надала товариству мисливські угіддя для ведення мисливського господарства терміном на 49 років. Втім, з’ясувалось, що це відбулося із порушенням законодавства. Зокрема, були відсутні відповідні погодження усіх власників та користувачів земельних ділянок, на території яких розташовані вказані угіддя.

Суди першої та апеляційної інстанції визнали незаконним та скасували рішення Київської обласної ради в частині надання товариству в користування мисливських угідь, визнали недійсним договір про умови ведення мисливського господарства та зобов'язали товариство повернути спірні мисливські угіддя у власність держави.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.