Прокуратура Київщини захистила права державного підприємства, не допустивши безпідставного стягнення коштів у сумі понад 17 млн грн

gospsud kievobl

 
Прокуратурою Київської області захищено інтереси Державного сільськогосподарського підприємства «Головний селекційний центр України» та упереджено незаконне стягнення коштів на користь приватного підприємства у розмірі понад 17 млн грн.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Так, господарським судом Київської області, за принципової позиції працівників прокуратури, відмовлено у задоволенні позову приватно-орендної агрофірми «Україна» до Державного сільськогосподарського підприємства «Головний селекційний центр України».

Як встановлено, приватно-орендна агрофірма намагалась стягнути кошти за договорами про надання послуг державному підприємству, які визнано недійсними в судовому порядку.

Суд, встановивши всі обставини справи, підтримав позицію державного підприємства і прокуратури області та правомірно відмовив у задоволенні позовних вимог агрофірми.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.