Двом працівникам Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області обрано запобіжний захід

pech sud

 
У середу, 31 серпня 2016 року, Печерським районним судом міста Києва двом працівникам Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено розмір можливої застави в сумі 685 тис грн та 826 тис грн відповідно.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Як раніше повідомлялось, управлінням з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні стосовно ряду працівників органів прокуратури Київської області, які за попередньою змовою між собою вимагали та одержали неправомірну вигоду від представника суб’єкта господарювання за зняття арешту з банківського рахунку.

Слідчі дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення корупційного злочину, тривають.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.