​До суду надійшли позови щодо обрання кандидатів на посаду членів Вищої ради правосуддя

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови щодо З’їзду адвокатів та обрання на ньому кандидатів на посаду членів Вищої ради правосуддя. Серед позовних вимог позивач зазначив – визнати протиправним та скасувати Рішення Конференції адвокатів Київської області в частині обрання делегатів на З’їзд, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Також позивач просить суд витребувати повний текст рішення даної Конференції. Окрім цього, у іншому адміністративному позові позивач просить суд визнати протиправним та скасувати Рішення З’їзду адвокатів України, в частині обрання (призначення) кандидатів на посаду членів ВРП і просить витребувати повний текст відповідного З’їзду.

Третіми особами у даних позовах зазначені Павло Гречківський, Олексій Маловацький, Євгеній Огарков, Наталя Алпатьєва, Тарас Будз.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даними адміністративними позовами.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.