​Прокуратурою АР Крим повідомлено про підозру судді за винесення неправосудної ухвали

Прокуратурою Автономної Республіки Крим розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали). Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Встановлено, що суддею відкрито провадження у справі про банкрутство стратегічного державного підприємства, банкрутство якого заборонено законом.

Так, під час досудового розслідування слідчими прокуратури спільно з співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ України було зібрано достатньо доказів, що вказують на особу, яка вчинила зазначений злочин.

У зв’язку з цим, 14.11.2016 співробітниками прокуратури АР Крим вручено повідомлення про підозру судді Господарського суду м. Києва за ч. 1 ст. 375 КК України.

На даний час триває слідство, вирішується питання щодо обрання судді запобіжного заходу та відсторонення її від посади.

Фото з архіву



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.