​НАБУ викрило помічницю судді на хабарі

23 січня детективи Національного антикорупційного бюро України за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали помічника судді Апеляційного суду Київської області. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.


За версією слідства, ця особа ввела в оману громадянина щодо можливості винесення позитивного рішення в його інтересах колегією суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ буцімто за умови сплати ним 23 тис. доларів США (понад 627 тис. грн).

23 січня помічниця судді отримала обумовлену суму грошових коштів, після чого її було затримано детективами Національного бюро.

Наразі цій особі повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст. 190 («Шахрайство»), ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч.4. ст. 369 КК України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»). Буде подано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Фото rbc.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.