​У суді над януковичем оголошено перерву у засіданні до 10 серпня

У четвер, 3 серпня 2017 року, в Оболонському районному суді м. Києва відбулося чергове засідання у провадженні щодо екс-президента в. януковича, який підозрюється у вчиненні ряду кримінальних правопорушень. Так, стороною захисту було заявлено клопотання про надання йому додаткового часу з метою ознайомлення з матеріалами справи, яке суд частково задовольнив, повідомляє прес-служба ГПУ.


Коментуючи вказане рішення суду, представник сторони обвинувачення Руслан Кравченко повідомив, що захиснику було надано достатньо часу для ознайомлення з усіма матеріалами вказаного кримінального провадження, але суд прийняв вказане рішення з огляду на неготовність захисника брати участь у судових засіданнях по цій справі.

Також стороною обвинувачення в судовому процесі було заявлено клопотання про призначення додаткового судового засідання з метою допиту свідка обвинувачення, яке суд задовольнив, визначивши дату його проведення – 15 серпня 2017 року.

Руслан Кравченко, обґрунтовуючи позицію держобвинувачення, зазначив, що Ю. Сергєєв, займаючи посаду Постійного представника України при ООН, був прямим свідком, коли постійний представник рф при ООН В. Чуркін подавав клопотання щодо визнання листа в. януковича до в. путіна офіційним документом відповідно до всіх норм ООН. «І цей документ надалі був визнаний офіційним документом. Отже, вказаний свідок був присутній під час всіх засідань Ради Безпеки ООН та всіх виступів, заяв і клопотань, зроблених постійним представником рф при ООН В. Чуркіна. А відтак, він є прямим свідком сторони обвинувачення, який підтверджує обвинувачення щодо в. януковича», - наголосив Руслан Кравченко.

Щодо заявленого стороною захисту клопотання про звернення в рамках міжнародної правової допомоги представник сторони обвинувачення підкреслив, що суд вже приймав і обґрунтовував рішення із вказаного приводу.

В той же час Руслан Кравченко роз’яснив, що у в. януковича залишилось право брати участь у судових засіданнях в режимі відео-конфереції через визначені судом способи.

Таким чином, судом оголошена перерва у засіданні до 10 серпня 2017 року для вивчення стороною захисту матеріалів вказаного кримінального провадження.

Нагадаємо, 29 червня 2017 року, Оболонський районний суд м. Києва ухвалив здійснити спеціальне судове провадження стосовно екс-президента в. януковича, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України, задовольнивши клопотання Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України. Вказана ухвала суду оскарженню не підлягає.

14 березня 2017 року Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо екс-президента України в. януковича, який підозрюється у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.