Суд відправив за грати киянку, яка вбила свого знайомого, а тіло викинула у сміттєвий бак

У розпалі сварки зловмисниця нанесла потерпілому кілька ножових поранень. За вчинене наступні сім років жінка проведе у в'язниці.


За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, подія трапилась у Святошинському районі. Ввечері чоловік прийшов до знайомої у квартиру, де між ними виник конфлікт. Чоловік почав бити жінку, а вона, захищаючись, схопила ніж та нанесла кривднику численні ножові поранення. Після цього тіло вбитого викинула у сміттєвий бак.

За висновком судово-медичної експертизи, киянин помер внаслідок отриманих ножових поранень. Зловмисниця свою вину повністю визнала.

Зібравши усі докази, покази свідків та висновки експертиз, вироком Святошинського районного суду за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, жінку засуджено до семи років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.