​ГПУ відстояла у Верховному Суді повернення у державну власність Буринського елеватора вартістю понад 13,6 млн грн

Органами прокуратури встановлено, що виконавчим комітетом Буринської міської ради Сумської області прийнято рішення про видачу суб’єкту господарювання свідоцтв про право власності на цілісний майновий комплекс та нежитлові будівлі Буринського елеватора вартістю понад 13,6 млн грн. У подальшому, на підставі вказаних рішень, товариством оформлено право власності на вищезазначене нерухоме майно. Водночас, указані об’єкти взагалі не могли бути відчужені, оскільки включені до переліку об’єктів, які не підлягали приватизації, повідомляє прес-служба ГПУ.


Реагуючи на ці порушення законодавства, прокуратура Сумської області звернулася з позовом про визнання незаконними та скасування рішень, визнання недійсними і скасування свідоцтв про право власності.

Рішенням господарського суду Сумської області від 26.06.2017, залишеним без змін постановою Харківського апеляційного господарського суду від 18.09.2017, позов прокурора задоволено в повному обсязі.

Не полишаючи спроби залишити у приватній власності цілісний майновий комплекс та нежитлові будівлі, суб’єкт господарювання зазначені судові рішення оскаржив до суду касаційної інстанції.

За активної участі Генеральної прокуратури України Верховний Суд 14.02.2018 касаційну скаргу залишив без задоволення, а рішення судів попередніх інстанцій – без змін.

Фото 24 Канал



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.