​Служителю Феміди з Києва повідомлено про підозру в отриманні хабара

24 квітня 2018 року судді Голосіївського районного суду м. Києва, викритого напередодні детективами НАБУ та прокурорами САП «на гарячому», повідомлено про підозру у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України («Отримання неправомірної вигоди»). Також про підозру повідомлено і його спільнику, яким виявився колишній суддя цього ж суду, повідомляє прес-служба НАБУ.


Служитель Феміди вимагав та одержав неправомірну вигоду (хабар – ред.) від посередника в обмін на винесення рішення в рамках розгляду цивільного позову.

Нагадаємо, свої «послуги» суддя оцінив у 8 000 доларів США, які передавались йому трьома траншами. В момент передачі останньої частини неправомірної вигоди суддю й було викрито «на гарячому».

Наразі вирішується питання про звернення до Вищої ради правосуддя з метою отримання дозволу на притягнення судді до кримінальноївідповідальності.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із березня 2018 року.

Фото gre4ka.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.