​У столиці суд визначив покарання киянину за крадіжку грошей

Подія трапилася у минулому році. Тоді до чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що з магазину невідомий викрав гроші. Працівники поліції, які прибули на виклик, з’ясували: вночі зловмисник пошкодив вікно та забрався до крамниці. Звідти він забрав понад п’ять тисяч гривень, після чого втік, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Переглянувши відео з камер спостереження, які встановлені у Києві у рамках програми «Безпечна столиця», оперативники встановили, а згодом затримали чоловіка, причетного до крадіжки. Ним виявився 38-річний киянин, який раніше був судимий за шахрайство. У вчиненні майнового злочину правопорушник повністю зізнався.

Вироком Подільського районного суду міста Києва фігуранта за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.