​Підлітку з Павлограда, якого підозрюють у вбивстві чоловіка та його малолітнього сина, продовжили термін тримання під вартою

Колегія суддів Амур-Нижньодніпровського районного суду сьогодні продовжила розгляд справи стосовно резонансного вбивства, яке сталось у березні 2018 року у м. Павлоград і в якому підозрюється учень однієї зі шкіл міста.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Сьогодні підозрюваному продовжили міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 15 березня 2019 року. Також, на даний момент, суд відмовив у клопотанні захисника підозрюваного щодо проведення судового засідання у закритому режимі.

Нагадаємо, що підліток з Павлограду підозрюється у тому, що вночі 10 березня 2018 року, розбивши скло вікна, проник до сусідського будинку й ножем зарізав 30-річного чоловіка й 4-річну дитину. Також хлопець поранив вагітну дружину вбитого.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.