​Директора сільськогосподарського товариства арештували в судовій залі

Сьогодні Вінницький апеляційний суд обрав запобіжний захід директору сільськогосподарського товариства, зареєстрованого у Вінницьких Хуторах. Водночас встановив заставу – 576 тисяч 300 гривень (300 прожиткових мінімумів на працездатну особу), повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Чоловіка взяли під варту в залі суду. До цього він перебував під цілодобовим домашнім арештом.

Як встановило слідство, із підприємцем підозрюваний уклав договір купівлі-продажу 190 тонн соняшникового насіння. Насправді ж цього товару на фірмі не було. Покупець переказав на рахунок товариства майже 2 мільйони гривень. Ці кошти директор сільгосптовариства витратив на власні потреби. Договірні ж зобов’язання не виконав.

Тож чоловіка підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах (частина 4 статті 190 Кримінального кодексу України). Такий злочин караєтьсяпозбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.