​До 9 років позбавлення волі засуджено власника судна «Иволга»

18 жовтня проголошено вирок у справі стосовно обвинуваченого власника судна «Иволга». Суд визнав громадянина К. винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк 9 (дев’ять) років, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Крім того, суд частково задовольнив цивільні позови потерпілих на суму більше 2 млн гривень.

Головуючий суддя – Деркачов О.В.

Пошук процесуальних рішень у цій справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 495/2071/16-к.

Нагадаємо, що судно «Иволга» затонуло 17 жовтня 2015 року о 15:30 у Чорному морі поблизу смт Затока Одеської області. Під час аварії на судні перебувало 44 людини. Загинули 19 людей, пропали безвісті (орієнтовно) 3 особи. Усього врятовано 22 людини.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.