​До 9 років позбавлення волі засуджено власника судна «Иволга»

18 жовтня проголошено вирок у справі стосовно обвинуваченого власника судна «Иволга». Суд визнав громадянина К. винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк 9 (дев’ять) років, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Крім того, суд частково задовольнив цивільні позови потерпілих на суму більше 2 млн гривень.

Головуючий суддя – Деркачов О.В.

Пошук процесуальних рішень у цій справі можна здійснити в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 495/2071/16-к.

Нагадаємо, що судно «Иволга» затонуло 17 жовтня 2015 року о 15:30 у Чорному морі поблизу смт Затока Одеської області. Під час аварії на судні перебувало 44 людини. Загинули 19 людей, пропали безвісті (орієнтовно) 3 особи. Усього врятовано 22 людини.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.