​ОАСК відклав до 17 грудня підготовче засідання за позовом Кличка

Окружний адміністративний суд міста Києва відклав до 17 грудня проведення підготовчого засідання у справі за позовом Віталія Кличка до Кабінету Міністрів України та глави Уряду Олексія Гончарука. Про це повідомляє прес-служба суду.


Сьогодні ОАСК своєї ухвалою продовжив строк підготовчого провадження на 30 днів до 4 січня 2020 року. Водночас, Окружним адміністративним судом міста Києва було задоволено клопотання представника позивача, що надійшло на адресу суду про відкладення судового засідання, причини неявки – визнано поважними.

Як відомо, Віталій Кличко просить суд визнати протиправними дії Уряду щодо внесення Президенту України подання від 4 вересня про його звільнення з посади голови КМДА. Також позивач просить Окружний адміністративний суд міста Києва скасувати пропозицію Прем’єр-міністра, датовану 4 вересня, про звільнення позивача з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Фото Конфлікти і закони



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.