​У столиці судитимуть киянина, який вбив собаку товариша

Подія сталася у жовтні цього року. До столичної поліції надійшло повідомлення від лікаря ветеринарної клініки про смерть собаки від ножового поранення. Як повідомив начальник Деснянського управління поліції Юрій Герасименко, під час розпиття спиртних напоїв між двома товаришами виник конфлікт, під час якого господар оселі схопив ножа та кілька разів вдарив собаку гостя. Від отриманих травм вона згодом померла, інформує прес-служба Нацполіції Києва.


«Ми опитали власника собаки, який вказав на свого товариша. Правопорушником виявився 36-річний киянин, раніше не судимий. Йому повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною першою статті 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт передано до Деснянського районного суду. Зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі», – додав Юрій Герасименко.

Фото Time56



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.