Оскарження заборони на перерахунок пенсії колишнім прокурорам – ОАСК відкрив провадження ще в одній справі

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження ще в одній справі щодо оскарження одного з пунктів постанови Уряду, якою було затверджено нові схеми посадових окладів прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур та прирівняних до них прокуратур. Зокрема, йдеться про постанову Кабінету Міністрів України №1155 від 11.12.2019 «Про умови оплати праці прокурорів», повідомляє прес-служба суду.


Серед вимог позову – визнати нечинним пункт 7, яким встановлено, що зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених постановою №1155, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із ЗУ «Про прокуратуру». На думку позивача, заборона на перерахунок пенсії колишнім прокурорам є протиправною, не відповідає положенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці ЄСПЛ.

Суд ухвалив розглядати справу в порядку загального провадження та призначив підготовче засідання на 24 березня 2020.

Нагадаємо, в провадженні суду вже перебуває справа щодо оскарження п.7 постанови Уряду №1155 від 11.12.2019 «Про умови оплати праці прокурорів».

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.