​ВАКС закрив кримінальне провадження екс-прокурора сил АТО через неконституційність статті 368-2 КК України

Сьогодні, 2 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та закрила кримінальне провадження за обвинуваченням екс-прокурора сил Антитерористичної операції. Причина – визнання неконституційною статті 368-2 Кримінального кодексу України, яка передбачала притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Нагадаємо, у 2019 Конституційний Суд України оприлюднив рішення, яким визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу України.

Суд також скасував арешт майна обвинуваченого, накладений ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду.

Як відомо, колишнього прокурора сил АТО обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 368-2 Кримінального кодексу України. За версією сторони обвинувачення, будучи службовою особою, екс-прокурор набув статків на суму понад 2,8 млн гривень. Проте, законність набуття не підтвердив.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.