​До ОАСК надійшов позов щодо недотримання КСУ строків розгляду конституційний подань

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла позовна заява про визнання протиправною бездіяльності Конституційного Суду України щодо не дотримання строків розгляду конституційних подань. Позивачем у вказаній заяві зазначений Петро Симоненко, відповідачем – Конституційний Суд України, повідомляє прес-служба суду.


Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Конституційного Суду України, яка, на його думку, полягає в недотриманні розумного 6-ти місячного строку розгляду справи за конституційним поданням 59 народних депутатів щодо конституційності Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» (№2168-VIII від 19 жовтня 2017 року).

Серед інших вимог позову – зобов’язати КСУ виконати вимоги ч.2 ст.75 ЗУ «Про Конституційний Суд України» та завершити протягом 2-х місяців розгляд вищевказаної справи.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Фото resonance.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.