​До суду надійшов позов щодо визнання чи спростування інформації, що керівництво НАБУ – спецагенти США

Суд просять визнати протиправною бездіяльність, зокрема, Центру протидії дезінформації, яка виражається у відсутності офіційних заяв щодо визнання чи спростування оприлюднених у ЗМІ відомостей про те, що Артем Ситник та Гізо Углава – агенти спецслужб США. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва. Відповідачами зазначені – Центр протидії інформації, Служба безпеки України, Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, повідомляє прес-служба суду.


Зазначимо, позивач – ГО «Свідома Україна» просить суд визнати протиправною бездіяльність відповідачів, що виражається у відсутності офіційних заяв щодо визнання чи спростування оприлюднених в засобах масової інформації відомостей про те, що керівництво НАБУ в особі Артема Ситника та Гізо Углави є агентами спеціальних служб США. Водночас, позивач просить суд зобов'язати відповідачів офіційно підтвердити або спростувати вказану інформацію.

Наразі ОАСК вирішує питання щодо відкриття провадження за даною адміністративною справою.

Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.