Касацію Тимошенко намагаються розглянути в закритому режимі - без преси

vsu

 
Розгляд касаційної скарги захисника Юлії Тимошенко Олександра Плахотнюка у так званій «газовій справі» відбувається фактично у закритому режимі.


У прес-центрі, де працівники Вищого спеціалізованого суду розмістили журналістів, немає трансляції.

Згідно інформації прес-служби партії «Батьківщина», висвітлювати розгляд касаційної скарги збиралися понад 100 українських та іноземних ЗМІ.

Таким чином було порушене право журналістів на професію, на вільний збір інформації та свободу слова.

Пізніше на вимогу захисту Юлії Тимошенко, щоб процес відбувався у відкритому режимі, засідання вирішили провести у тому приміщенні, де знаходяться журналісти. При цьому процес ще не розпочався.

Нагадаємо, що це той самий зал, де в грудні 2004 року відбувався відкритий судовий процес щодо фальсифікацій на президентських виборах.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.