Японцы пробурили самую глубокую подводную скважину

japan28 04 2012

 
Японским ученым-океанологам удалось пробурить самую глубокую подводную скважину в мире, сообщили местные СМИ. Глубина составила 7740 метров, что стало новым мировым рекордом для научных глубинных бурений.

Специальное исследовательское судно «Тикю» («Земля») проделало скважину в так называемой Японской впадине к востоку от острова Хонсю. Как передает ИТАР-ТАСС, цель исследования — выяснить основные сейсмологические причины, по которым произошло разрушительное землетрясение 11 марта прошлого года. По мнению ученых, дно и стены впадины часто являются эпицентрами землетрясений.

Предыдущий мировой рекорд глубинного бурения принадлежал группе американских океанологов, которые в 1978 году погрузились на дно Марианской впадины. Тогда глубина бурения составила 7050 метров, сообщает rus.ruvr.ru.

 



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.