​Apple почала передавати владі інформацію про пересування користувачів Apple Maps

Компанія Apple оголосила у вівторок, що надає державним органам у сфері охорони здоров’я дані Apple Maps, щоб допомогти проаналізувати, як користувачі пересуваються у час пандемії коронавірусу, повідомляє «Голос Америки».


Apple Maps може визначити, скільки людей користуються авто, їздять у публічному транспорті чи ходять пішки у 63 країнах світу та регіонах. Таким чином, кажуть в компанії, вони допоможуть урядам та працівникам сфери охорони здоров’я втілити нові правила, щоб модифікувати дорожній рух відповідно до продиктованих коронавірусом вимог.

Ці дані надходитимуть від запитів про маршрут. Особи користувачів при цьому залишатимуться нерозголошеними. У компанії запевняють – вони продовжуватимуть дбати про захист приватної інформації своїх користувачів.

«Право на приватне життя – це фундаментальне право. В компанії Apple це також одна з ключових цінностей», – запевнили в Apple.

Такі країни, як Китай та Південна Корея, використовують дані з мобільних телефонів, щоб відстежити контакти тих, хто був заражений коронавірусом.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.