Facebook и Google начнут поиск новых лекарств от рака с помощью игры

rak

 
Исследователи из Amazon, Facebook и Google объединяться для разработки мобильной игры, направленной на поиск новых лекарств от рака.


Сорок программистов, геймеров, дизайнеров и других специалистов из технологических компаний примут участие в уик-энде «GameJam». Там в формате игры под названием «Гражданин ученый» будет разработана программа, которая в будущем поможет в медицинских исследованиях генетических причин рака.

«Мы делаем большой прогресс в исследовании генетических причин рака …но мы все еще не понимаем многие моменты, например, почему одни лекарства действуют лучше, чем другие… Работа может занять годы, - заявил Карлос Кальдас (Carlos Caldas) из Кембриджского института исследований рака Великобритании. – Но коллективными усилиями в «Гражданине ученом» мы ускорим открытие новых способов диагностики и лечения рака». После GameJam, который проходил в Лондоне 1-3 марта, начнется активная работа над игрой, и команда планирует запустить ее в середине 2013 года, сообщает ruformator.ru. со ссылкой на Reuters.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.