​Компанію Ілона Маска SpaceX можуть звинуватити у порушенні авіаційної ліцензії під час запуску ракети, яка вибухнула

Перший випробувальний політ на великій висоті ракети Starship компанією Ілона Маска SpaceX, яка вибухнула минулого місяця під час приземлення, ймовірно, був здійснений із порушенням умов ліцензії Федеральної авіаційної адміністрації (FAA). Про це повідомило американське видання Verge з посиланням на власні джерела, пише «Голос Америки».


Як повідомляє видання, після вибуху урядова авіаційна адміністрація відкрила розслідування причин інциденту, а саме - чому компанія SpaceX вирішила не дотримуватися умов FAA.

Відео запуску та вибуху прототипу ракети Starship

Компанія Ілона Моска поки не прокоментувала цю інформацію.

Випробування прототипу ракети SpaceX Starship відбувались в рамках проекту з розробки ракети, спроможної в майбутньому надіслати 100 тон вантажу та людей на Марс.

Компанія також перевіряла дію трьох розроблених нею двигунів Raptor, які, за задумом, повинні були вивести ракету на задану висоту. Невідомо, чи досягла заданої висоти ракета Starship.

Запуск відбувся 9 грудня. Автоматизована ракета після запуску контрольовано знизилась, втім під час приземлення вибухнула.

Коментуючи вибух, засновник та керівник компанії SpaceX Ілон Маск припустив, що «швидкість приземлення була зависокою», при цьому він додав, що команда отримала необхідні дані під час експерименту.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.