НМПУ виступає проти закриття грузинського телеканалу «ПІК»

gruziya flag

 
Незалежна медіа-профспілка України висловлює солідарність із журналістами грузинського телеканалу «ПІК», які протестують проти закриття телеканалу і обмеження свободи слова в країні. Внаслідок розриву угоди близько 400 працівників телеканалу, серед яких і двоє українців, із 20 жовтня опинилися без роботи.


НМПУ стурбована ситуацією, яка склалася через одноосібне рішення Громадського мовника Грузії, який є замовником телеканалу, закрити мовлення для єдиного російськомовного телеканалу на Кавказі, що має альтернативний російському погляд на події в регіоні. На телеканалі демонструвалися заборонені в РФ фільми про Росію, а також об’єктивні фільми про Голодомор в Україні 1932-33 рр.

«Закриття грузинського телеканалу «ПІК» буде втратою не тільки для Грузії, а і для України», - ідеться в заяві НМПУ. Медіа-профспілка також наполягає, що відсутність телеканалу з альтернативним поглядом позначиться на стані свободи слова і Грузії.

«Ми закликаємо Суспільного мовника Грузії і менеджмент телеканалу «ПІК» сісти за стіл переговорів і не вирішувати питання в радикальний спосіб», - наголошується в заяві НМПУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.