Українці найбільше довіряють церкві

doverie

 
Згідно з результатами опитування, проведеного Інститутом соціальних технологій «Соціополіс» серед органів влади та соціальних інститутів в Україні, істотний рівень довіри з боку громадян зберегла лише церква. Церкві довіряють близько третини опитаних українців ( 34,2 %).


Певним рівнем довіри користуються також президент України (17,3 %), засоби масової інформації (16,9 %) та громадські організації (12,3 %). Всім іншим основним органам влади та соціальним інститутам довіряє менше 10% опитаних.

Разом з тим, близько третини опитаних жителів України (34,0 %) не довіряють жодному органу державної влади або соціальному інституту, повідомляє CNL-NEWS.



Коментарі

  +1 #1 Материалист 16 февр. 2014 г., 21:35:07
А зря! Если послушать попов, то суть идеи будет зависеть от того, какого патриорхата церковь. Елли московского - то в проповедях подаются идеи "Янукович наш президент", "Мы за союз Украины с Россией" и т.д., если церковь киевского патриархата, то соответственно и проповеди "за Майдан".

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.