Херсонська парафія перейшла в Київський патріархат

parafiya herson

 
Прихід святої великомучениці Варвари в Херсоні перейшов до Української православної церкви Київського патріархату разом з настоятелем. Патріарх Філарет благословив це об'єднання. Архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн (Замараєв) провів перше архієрейське богослужіння.


Про це повідомляє khersonline.net, передають «Конфлікти і закони».

Тим часом московська церква планує провести архієрейський собор УПЦ МП в Херсонесі (Севастополь) для виборів нового предстоятеля.

Зроблено це для того, щоб провести собор під тиском ФСБ Росії для виборів потрібного Москві глави її українського підрозділу, що називається УПЦ Московського патріархату, повідомляє видання «Сіверщина». Також туди може прибути патріарх московський Кирило (Гундяєв), адже в Україну йому візит заборонений, а на окуповану територію він може прибути.

Найбільш вірогідним кандидатом, вигідним Москві, називають митрополита Антонія (Паканича), який навчався в московських духовних закладах і був призначений керуючим справами УПЦ МП всупереч бажанню митрополита Володимира (Сабодана).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.