Надежный способ вернуть депозит из проблемного банка

76-летний житель с.Колоденка Ривненского района 9 марта, раздевшись догола и угрожая самосожжением, добился возвращения части своего вклада на депозите в ривненском отделении входящего в группу крупнейших Укрпромбанка. Об этом сообщил сотрудник банка.

По его словам, пожилой мужчина, вкладчик банка, пришел в отделение и потребовал выдать деньги с его депозитного вклада, так как срок депозита закончился.

Сотрудники банка отказались выдать деньги и предложили продлить срок депозита. Мужчина пообещал объявить голодовку. Потом он разделся догола и начал угрожать поджечь себя.

К вкладчику вышел заведующий отделением и после коротких переговоров пообещал ему вернуть вклад.

10 марта мужчина получил треть суммы, остальные деньги он должен получить частями. Первый вклад в этом банке мужчина сделал около 5 лет назад и регулярно пополнял свой счет.

 

Источник: crime-research.ru

Следующая статья »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.