Ігор Курус: «Іноземці» в українській владі - не «ноу-хау»

inozemtsi vlada

 
У вищих ешелонах української влади досі панує стала ілюзія, за якою якісних перетворень владного організму можна досягнути за рахунок зміни кадрів і приходу до влади нових облич з-за кордону. Але ми це в певному розумінні вже проходили. Про це сьогодні в прямому ефірі телеканалу заявив Ігор Курус, координатор громадськоі кампаніі «За відповідальну владу», коментуючи ініціативу АП щодо залучення іноземних фахівців у владу.


Найвідоміші українські посадовці–«іноземці», які під час роботи в українській владі мали подвійне громадянство - Павло Лазаренко, Ігор Бакай, Микола Білокінь, Руслан Боделан та ряд чиновників, які після зміни влади тікали за кордон, користуючись паспортом іншої країни.

Ігор Курус наголосив, що зараз у ВР є депутати, які мають два, а то й більше паспортів. Досі подвійне громадянство допомагало чиновникам уникати відповідальності в Україні, тому нові пропозиції з Банковоі, це не «ноу-хау», а спосіб пошуку виконавців, які можуть бути недосяжними для української Феміди.

До речі, таку ж саму ідею ще у 2005 році озвучив екс-глава Секретаріату Президента Ющенка - Олександр Зінченко, який пропонував призначати на посади в СП випускників Кембриджа і Гарварда. Як відомо, всі ці ініціативи закінчилися скандалом з «любими друзями».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 11 вересня розповів про Курщину, Бєлгород та F-16:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.