Сім вантажівок з м’ясом і медикаментами не потрапили до терористів

sim vantagivok1

 
Поблизу селища Суха Балка на Донеччині співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою затримали ще сім вантажівок з товарами для терористів з т.зв. «ДНР». Про це повідомив у п’ятницю прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».


Автомобілі намагалися перетнути лінію зіткнення в обхід встановлених блокпостів. Шість з затриманих правоохоронцями вантажівок перевозили м’ясну продукцію, ще одна – різні медикаменти. Водії не змогли надати співробітникам спецслужби будь-яких супровідних документів на вантажі.

sim vantagivok2

sim vantagivok3

За оперативною інформацією, товари «замовили» ватажки одного з незаконних збройних формувань терористів з т.зв. «ДНР». Продукцію вони планували реалізувати населенню через підконтрольні торговельні точки за значно завищеними цінами.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для виявлення та притягнення до відповідальності організаторів каналу поставок продукції терористам.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.