Найслабше наше місце у війні з Росією - це Київ

demchishin

 
Каюсь, не витримав. Пішов раніше із зустрічі міністра енергетики Демчишина з нашою фракцією. Бо якщо б ще довше його послухав, то могло б статися непоправне.


Демчишин в першу чергу - він про це каже - «хвилюється про 2,5 млн співвітчизників», котрі залишилися у Криму. Про тих співвітчизників, котрих російські війська убивають на Сході, з допомогою тих же вироблених Феодосійським оптичним заводом прицілів, він не хвилюється.

Тому він готовий поставляти електрику російським окупаційним військам, готовий забезпечувати електроенергією промисловість, котра поставляє окупанту товари і зброю, платить податки в держбюджет агресора.

Насправді, у РФ вистачить резервних електропотужностей, щоб населення могло сяк-так жити, якщо вимкнуть військові та промислові об'єкти. Насправді, українські справжні громадяни чи не вперше побачили, що Україна відважилася на економічний тиск на окупанта.

На жаль, ще раз переконався, що найслабше наше місце у війні з Росією - це Київ.

Ігор Луценко, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.