Наталя Дзюбенко-Мейс: Як я не запалила свічку
- Подробиці
- Опубліковано 29.11.2015 17:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3587
Ні, мої свічечки на моїх вікнах горять, і біля пам’ятного знака на Михайлівській площі також. А от інформація, яку поширили інформагенства, що на відкритті виставки «Люди правди», в музеї голодомору свічу пам’яті запалювала вдова Джеймса Мейса Наталія Дзюбенко-Мейс – неправда. Мене туди взагалі не запрошували і навіть у сам музей мене сьогодні не пропустила президентська охорона і дивні заклопотані людці із стосами списків, в яких моє ім’я навіть шукати відмовилися. Я принижено тупцяла перед ними добрих півгодини, показувала паспорт, показувала на плакат свого чоловіка і намагалася пояснити, що я його дружина, що, зрештою редактор-упорядник його книг, що редактор книги Лідії Коваленко і Володимира Маняка, що я щойно з відрядження, де проводила вечори пам’яті у школах, бібліотеках, що я мушу там бути, бо мене чекають журналісти і взагалі я маю право…
Наївна. Нічого мене не научив попередній досвід. При Ющенкові мене хоч запрошували, правда також не пропускали, бо губилися папірці. А тепер і не запрошують і не пропускають. Слухала в телевізорі добрі слова П. Порошенка про Джеймса і гадала, а чи пропустили би туди самого Джеймса? Прийшла додому, роботи непочатий край, треба якось підсумувати, узагальнити свої враження від поїздки, від публікацій, телефонують журналісти, питають про мої відчуття від державної акції по вшануванню жертв Голодомору. Неймовірні, - відповідаю, Правда – неймовірні.
Наталя Дзюбенко-Мейс, facebook.com
Як повідомляє news.liga.net, невдовзі заступник глави Адміністрації президента України Ростислав Павленко від імені організаційного комітету з ушанування пам'яті жертв Голодомору попросив вибачення у тих, хто 28 листопада не зміг потрапити до Меморіалу пам'яті. Павленко назвав причиною «прикрі непорозуміння, халатність і нічим не виправдану грубість окремих співробітників». Про це Павленко написав на своїй сторінці в Facebook.
«З усіх цих ексцесів зроблені висновки - і зараз робляться кроки, щоб таке було неможливо в майбутньому», - зазначив Павленко.
Окремо представник АП вибачився перед Наталією Дзюбенко-Мейс, дружиною історика і дослідника Голодомору в Україні Джеймса Ернеста Мейса, яку не пропустили на виставку біля Меморіалу.
Нагадаємо, 28 листопада в День пам'яті загиблих у 1932-1933 роках під час Голодомору українці не могли пройти до Меморіалу пам'яті без акредитації, поки там знаходилися високопоставлені офіційні особи.
Також з цієї категорії...
Сервис от Колесникова «для внутреннего...
3 авг. 2012 г.
Ситуация об окруженных батальонах под...
30 авг. 2014 г.
Українські націоналісти знову йдуть маршем...
15 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...
Мілованов зайнявся узаконеним рейдерством?
4 янв. 2025 г.
Словаччина збирається перервати постачання електроенергії...
4 янв. 2025 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 янв. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 січня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі