​Україна активно співпрацює з оборонкою рф - міжнародне дослідження

росія – найбільший партнер України у військовій сфері. Про це свідчить дослідження, яке щорічно проводить авторитетна міжнародна установа – Стокгольмський інститут дослідження проблем миру (SIPRI).


Якщо вірити свіжим даним SIPRI, які є у розпорядженні «Главкома», минулого року Україна експортувала до рф продукції військового призначення на $169 млн. Саме росіяни в 2016-му стали найбільшими покупцями товарів української «оборонки».

Стільки грошей Україна не отримує навіть від Таїланду – єдиного покупця сучасних вітчизняних танків «Оплот», що входять до переліку найкращих танків у світі.

Загалом за рік поставки до росії зросли на 72%. Понад те, вони виявилися вищими, ніж за часів президентства віктора януковича.

Найбільші покупці українських товарів військового призначення, млн доларів

Країна

2014 рік

2015 рік

2016 рік

Росія

150

98

169

Китай

140

86

90

Конго

86

Таїланд

45

47

67

В'єтнам

38

13

33

Бангладеш

2

17

24

Індія

48

48

20

Білорусь

10

10

Польща

8

Замбія

7

Венесуела

5

М’янма

4

4

Індонезія

0

3

Пакистан

8

4

2

Дані: SIPRI

Доповідь SIPRI свідчить про те, що найбільшим партнером росіян в Україні сьогодні є «Мотор Січ» В'ячеслава Богуслаєва. Компанія запорізького бізнесмена, колишнього регіонала, а нині народного депутата від «Волі народу», виконує контракт на постачання двигунів АІ-222.

Українські авіаційні мотори встановлюються на Як-130 – російські легкі штурмові літаки, на яких навчають військових льотчиків, у тому числі вражати наземні цілі. Тобто українське підприємство допомагає ворогу готуватися до війни.

Контракт «Мотор Січі» з російським авіабудівним заводом «Сокіл», який збирає «яки», передбачає поставку 218 двигунів (за даними SIPRI).

Той факт, що Богуслаєв продовжує активно співпрацювати з російською «оборонкою», підтверджує і нещодавнє розслідування «Главкома». Виданню вдалося знайти документи, які свідчать про те, що «Мотор Січ» під час воєнної агресії росії на Донбасі займалася ремонтом літаків міноборони рф.

З цією інформацією журналісти навіть зверталися до СБУ. Однак у Службі безпеки дали зрозуміти, що не бачать нічого злочинного у співпраці української компанії з країною-агресором.

Скріншот з сайту SIPRI

Джерело: Главком

Фото glavcom.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.