​Юлія Тимошенко вимагає негайно заслухати в Раді прем’єра щодо Меморандуму співпраці України з МВФ

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ, який планує підписати влада. А звітувати про це повинен прем’єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів Олександр Данилюк. Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій та комітетів, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».


«Ми вимагаємо негайно заслухати у Верховній Раді міністра фінансів, а краще прем’єр-міністра щодо підписаного українською владою Меморандуму з МВФ. Претензії у нас не до МВФ, а до української влади!» – заявила вона.

Юлія Тимошенко пояснила: «Це – не закид в бік МВФ, це закид в бік президента, голови НБУ, прем’єр-міністра – тих, хто це підписав, адже МВФ приймає ту фінансову оптимізацію, яку запропонує уряд».

Політик також звернула увагу, що текст Меморандуму досі не оприлюднений, а громадськість має знати, які сюрпризи для українців пропонує влада.

«Ніхто не може знайти проекту Меморандуму між МВФ та Україною. Ось він, у мене в руках, з закладками, де за підписами президента, голови НБУ та прем’єр-міністра на кожній сторінці ви прочитаєте про практичне знищення України. Оподаткування пенсії «від нуля», збільшення пенсійного віку, продаж сільськогосподарської землі, зняття гарантій у державних банках перед людьми, колосальне скорочення оздоровчої мережі, у тому числі лікарень, скорочення освітян та інших працівників бюджетної сфери, скорочення кола тих, хто може розраховувати на субсидії», – обурено процитувала пункти Меморандуму Юлія Тимошенко.

Окрім цього, вона послалася на інший документ – проект доповіді МВФ, яка може обговорюватися вже 20 березня.

«Третина цієї доповіді присвячена жахливій корупції в Україні. Дві цитати: «Рівень корупції в Україні є надзвичайним, одним з найбільших викликів для країни», «Концентрація економічної політичної влади в руках маленької купки людей практично вбиває країну», – уточнила лідер фракції.

Тимошенко також висловила переконання, що ухвалювати рішення на користь людей можна лише після демонтажу влади.

«В Україні введено зовнішнє управління, яке здійснюється через маріонеткову владу: президента, прем’єра, голову НБУ і їхню так звану більшість. Те, що відбувається в країні, веде її до повної економічної колонізації. Ми пропонуємо негайно, просто невідкладно наполягати всім суспільством на демонтажі цієї владної команди. Або ми будемо себе захищати, або нас будуть споживати, поки ми мовчки терпітимемо. Тому організація суспільства для боротьби та опору – це сьогодні ключове завдання», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Проект Меморандуму між Україною та МВФ

Фото з відеоролика YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.