​Оголошено імена 6 номінантів на здобуття Міжнародної премії ім. Івана Франка-2017

Міжнародна рада експертів обрала шістьох номінантів (по три у кожній номінації) цьогорічної Міжнародної премії ім. Івана Франка, яка відзначає найкращі наукові роботи з усього світу у галузі україністики та соціально-гуманітарних наук, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Міжнародного фонду імені Івана Франка.

Цього року на здобуття премії було подано 20 наукових робіт з 16 університетів Австрії, Польщі, України та Ізраїлю.

Відповідно до Положення, члени Ради експертів під час відбору номінантів керувалися власними знаннями, а також порівнювали наукові роботи, які претендують на здобуття Премії, за наступними критеріями: наявність інноваційних та оригінальних підходів у дослідженні; концептуальність, системність та критичність дослідження; міжнародний контекст і рівень наукового дослідження.

У номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук» члени Ради експертів рекомендують до розгляду журі тритомну монографію авторського колективу у складі Юрія Макара, Михайла Горного, Віталія Макара, Анатолія Салюка «Від депортації до депортації. Суспільно-політичне життя холмсько-підляських українців (1915-1947 рр.). Дослідження. Спогади. Документи» (м. Чернівці); монографію Софії Боньковської «Сакральна ангіопластика Руси-України. Священні потири і дискоси Кінець Х – XVI століття. Генезис. Типологія. Художні особливості» (м. Львів); наукову роботу Олега Шаблія «Суспільна географія» у 2-х томах (м. Львів).

У номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики» на розгляд журі буде представлено монографію Міхаеля Мозера «Нові причинки до історії української мови» (м. Відень, Австрія); монографію Зоряни Купчинської «Стратиграфія архаїчної ойконімії України» (м. Львів); монографію Володимира Сергійчука «Голодомор 1932-1933 років як геноцид українства» (м. Київ).

Усі шість робіт-номінантів буде передано на розгляд Міжнародного журі, яке засідатиме у Відні 23-25 червня.

Лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка-2017 оголосять 25 червня. Церемонія нагородження лауреатів Премії відбудеться 27 серпня на батьківщині Івана Франка – у м. Дрогобичі.

Премія є щорічною і вручається з 2016 року. Лауреати Премії нагороджуються грошовою винагородою та золотим знаком. У 2017 році призовий фонд становить 500 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у 2016 році Лауреатом Міжнародної премії ім. Івана Франка став Любомир Гузар. Монографію Блаженнішого Любомира, під назвою «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму», було визнано найкращою у номінації «за визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук».

Фото прес-служби Міжнародного фонду ім. Івана Франка



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.