​ФБР помилилося щодо українських корупціонерів

Корупціонер - приватна особа на державній службі. Державно працює, приватно краде. З цією мірою ФБР підійшло до українських корупціонерів. І помилилося: олігарх - державно не тільки працює, але і державно краде, тобто не краде, а користується СВОЇМ.


Тому - не страх, а саме обурення, гнів, злість на ФБР, яке залізло до ЙОГО державної кишені, бо держава, нагадаю - ЙОГО!

Саме тому «боротьба з корупцією» була справедливо сприйнята як «втручання у внутрішні справи» - бо олігархія та держава - одне і те ж саме. Є. Соболєва звільняють, ФБР - засуджують.

Моя кишеня - що хочу те і роблю.

Трампу залишається лише ЗАЗДРИТИ посткомуністичним (кримінальним) олігархам. Відчепитися б від Мюллера - і зажити як Петро Порошенко! Чи володимир путін...

На Заході є низка чиновників, які хочуть уподібнитися Порошенку та путіну. (Берлусконі, Ле Пен, Шрьодер...).

Справи у нас залежать у великій мірі від протистояння Мюллер - Трамп.

Але не одразу.

Станіслав Овчаренко, facebook.com

Фото tvi.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.