​«Багаті не сидять» - так охарактеризувала стан верховенства права в Україні юрист Анна Маляр

Юрист і громадський діяч Анна Маляр на вчорашньому ефірі Еспресо проаналізувала гучні судові провадження 2017 року: «Говорили не лише про вбивство Ірини Ноздровської, але й про суддю з 1,52 промілє в крові, який чомусь не викликав таксі, а сів за кермо авто у такому стані.


Я проаналізувала гучні провадження 2017 року і можу вам сказати, що вимальовується три категорії осіб, яких вкрай складно притягти до кримінальної відповідальності. Бо вони мають індульгенцію і можуть «порішати» питання.

Ось ці три категорі:

1) багатії (жодний цього року за грати не відправився)

2) люди з системи - правоохоронної, судової, чиновники вищих щаблів (система своїх не здає)

3) сепаратисти та інші вороги України (їх витягає рф всіма силами).

Тепер ви можете використовувати цю підказку і прогнозувати, чим завершиться провадження. Якщо підозрюваний належить до однієї з цих трьох категорій, шансів на покарання вкрай мало», - написала Анна Маляр на своїй сторінці Фейсбук.

Фото з відеоролика Еспресо



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.