​Артем Ситник: НАБУ продовжуватиме наступ на топ-корупцію всупереч тиску

Детективи Національного антикорупційного бюро України й надалі розкриватимуть корупційні схеми без огляду на посади та політичну доцільність, попри збільшення спроб впливу на діяльність інституції. На цьому наголосив Директор НАБУ Артем Ситник 3 жовтня під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, повідомляє прес-служба НАБУ.


Він підкреслив, що в активі Бюро є чимало резонансних розслідувань стосовно осіб, які раніше уникали кримінальної відповідальності за корупцію.

«Ті, хто свого часу підтримував створення НАБУ, можливо, з подивом для себе, нарешті відчули, що антикорупційна реформа в країні таки запрацювала. Сьогодні ті ж самі люди намагаються цю реформу зупинити, вдаючись подекуди до відвертих маніпуляцій щодо НАБУ. Я не виключаю в подальшому різного роду провокацій, вручення підозр, ухвалення інших політично вмотивованих рішень, мета яких — зупинити НАБУ. Можливо, не так швидко, як хотілось би, але ми рухаємося вперед», — акцентував Директор Національного бюро.

Артем Ситник висловив впевненість, що запуск Вищого антикорупційного суду наблизить момент точки неповернення антикорупційної реформи в країні.

«Коли буде створений Антикорупційний суд, який почне виносити вироки, суспільство побачить справжній результат нашої роботи», — зазначив він.

Директор нагадав, що НАБУ з травня 2016 року наполягало на необхідності створення такої незалежної судової інстанції як Вищий антикорупційний суд. Оскільки наразі передані Національним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою справи у судах загальної юрисдикції фактично не розглядаються.

Артем Ситник. Фото nabu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.