​Цікавий політико-протокольний казус

На честь канцлера Німеччини була вишикувана Почесна варта. Вітаючись з воїнами Почесної варти канцлер Меркель промовила «Вітаю воїнів». Почесна варта відповіла «Героям слава!»


Єдиний діючий в Україні нормативний акт з питань протоколу та церемоніалу (указ президента) описує цю церемонію ось так:

«Президент України разом із главою іноземної держави обходять стрій воїнів почесної варти, вітаючи уклоном голови Державний Прапор України. Воїни вітають главу іноземної держави у відповідь на його вітання».

Так, раніше в Україні існувала практика вітання Почесної варти іноземними лідерами у формі звернення «Вітаю воїнів!»

Але нещодавно в Україні встановлено форму привітання «Слава Україні!» Ну, і відповідь «Героям слава!», яку цілком правильно і красиво гаркнула у відповідь Ангелі Меркель Почесна варта.

То хто ж проігнорував український закон - канцлер ФРН чи президентський протокол, який неправильно підготував до церемонії лідера Німеччини?


Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото з відеоролика News-Front



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.