​Перші оцінки західних дипломатів про утворення помісної церкви в Україні

«Голос Америки» зібрав перші реакції представників західних МЗС у соцмережах на утворення єдиної помісної церкви в Україні. «Перша неділя нової автокефальної православної церкви в Україні», - написав посол Канади в Україні Роман Ващук.


«Пишаюся тим, яку роль зіграла УПЦ Канади, починаючи з 1990-го року, у розбудові зв‘язків з вселенським православ‘ям, зменшення розбіжностей в Україні, і передачі канадського досвіду релігійного плюрализму», - написав він.

Посольство США в Києві привітало Україну з історичним Собором та створенням помісної церкви.

«Вітаємо Україну з сьогоднішнім історичним Собором і створенням помісної незалежної Української православної церкви, ми також щиро вітаємо митрополита Епіфанія з обранням на пост предстоятеля нової церкви», - йдеться у повідомленні посольства США в Україні у Фейсбуці.

«Ми підтримуємо можливість всіх українців обирати самостійно, як сповідувати свою релігію. Толерантність і стриманість є ключовими для мирного перехідного періоду, щоб люди різної релігійної приналежності могли жити разом в добробуті», - зазначено у повідомленні.

Як відомо, 15 грудня Об’єднавчий собор українських православних церков утворив єдину помісну православну церкву в Україні і обрав її очільником митрополита УПЦ КП Епіфанія.

Фото RadioSvoboda.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.