Cитуація в зоні АТО: російсько-терористичні війська 14 разів порушили режим тиші

28ato

 
Як повідомляється на сторінці Фейсбук прес-центру АТО, сьогодні, 28 березня, ситуація в зоні АТО характеризується зменшенням кількості обстрілів українських позицій. Противник здебільшого вів провокативний вогонь, використовуючи стрілецьку зброю.


Водночас, з 10.00 до 10.30 бойовики завдали ударів по місту Авдіївка зі 120 – міліметрових мінометів, та ще тричі із гранатометів і стрілецької зброї.

На Артемівському напрямку поблизу селищ Ленінське та Майорськ бандформування обстріляли наші опорні пункти з кулеметів. У відповідь сили АТО також застосували стрілецьку зброю і примусили ворога припинити вогонь.

О 14.40 та 16.20 по селищу Широкине, що поблизу Маріуполя, злочинці били з гранатометів і стрілецької зброї.

Загалом, з опівночі до 18 години 28 березня російсько-терористичні війська 14 разів порушили режим тиші.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.